VII Seminarium Studenckie CS3

W Å›rodę 18 listopada w Bielsko-Białej w (325) 936-7750 rozpoczyna się kolejne spotkanie w ramach VII Seminarium studentów kierunku Infor­ma­tyka. W ciągu 3 dni Seminarium odbędą się wystąpienia zaproszonych gości z Politechniki Śląskiej oraz studentów.
W czasie prowadzonych warsztatów studenckich swoje projekty zaprezentują sami studenci VII semestru kierunku Informatyka.


Patrz również: program seminarium

Podsumowanie projektu

thumb

W roku 2010 pozyskano środki z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w konkursie organizowanym przez NCBiR na projekt dla kierunku zamawianego informatyka pod tytułem „Inżynier Informatyk – zawód z przyszłością”, UDA-POKL-04.01.02-00-021/10. Środki finansowe pozwoliły na wsparcie działań promujących naukę na zaledwie … Czytaj dalej

PIT dla uczestników stażu

PITBiuro Projektu Inżynier Informatyk — zawód z przyszłością informuje uczestników projektu, którzy odbyli staże w ramach Projektu, że w kolejnym tygodniu będą dostępne PIT-y za zeszły rok. Rozliczenia podatku będzie można osobiście odebrać w pokoju 310. W przypadku braku odebrania do końca marca, rozliczenie PIT zostanie wysłane pocztą poleconą na adres podany w umowie stażowej. W przypadku zmiany miejsca zamieszkania, proszę o przesłanie stosownej informacji do dr Tomasza Kraszewskiego.

Program konferencji

Inżynier Informatyk Szanowni Studenci!

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowym programem Konferencji Kół Naukowych.
Przejdź do programu konferencji.

abet

Inżynier Informatyk Szanowni Studenci!
Wyjazd na Konferencję Kół Naukowych planowany jest 20. lutego 2015 r. o godz. 10.00 z parkingu przed budynkiem B Wydziału Elektrycznego przy ul. Akademickiej 10. Zbiórka uczestników o 09:45. Proszę o punktualne pojawienie się w miejscu zbiórki.